ניקיון המשרד או העסק הוא משהו שצריך להיות רציני מאוד. הרי איך שהעסק נראה זה מה שהוא ישדר ללקוחות, ולכן הוא חייב להיות אסתטי ונקי. גם העובדים ייהנו מניקיון יסודי וירגישו שהם נמצאים במקום שמקבל את הטיפול הנכון והמנהלים שלו מתייחסים אליו בצורה רצינית ובשביל שהניקיון יהיה יסודי צריך לבחור חברה איכותית. חברת "תגלית" היא החברה המובילה היום בעולם הניקיון, חברה שקיימת כבר עשרות שנים ובמהלכן היא סיפקה שירותים לאלפי לקוחות מרוצים, בין אם אלו בעלי משרדים, בעלי מפעלים או כל עסק אחר.

אז הנה 5 יתרונות של חברת האחזקות והניקיון "תגלית" שאתם חייבים להכיר:

  1. איכות העובדים – בחברת "תגלית" שמים דגש על איכות העובדים ועל ההכשרה שלהם. גם בתחום הניקיון יש מה לחדש, והחברה מעבירה את העובדים תקופת הכשרה בה הם לומדים על החומרים, על המיכשור המתקדם של החברה ועל ניהול זמן באופן יעיל. התוצאה – עובדים רציניים יותר ומסורים יותר וכאלו שעושים עבודה מצוינת.
  2. עבודות ייעודיות – כששוכרים את שירותיה של חברה שמתמחה בניקיון, חשוב לוודא שהיא מספקת שירותי ניקיון נרחבים ולא רק את הבסיסיים. אחד היתרונות של חברת "תגלית" הוא שבנוסף לניקיון הסטנדרטי היא מספקת גם עובדים שמומחים בקרצופים, פוליש, חיפויים ואפילו עבודות ניקיון בסנפלינג כך שלמעשה אפשר לדאוג לניקיון נרחב יותר.
  3. שימוש בחומרים איכותיים ומכונות מתקדמות – ב"תגלית" לא חוסכים על מנת שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת. כדי שזה יקרה, החברה עושה שימוש בחומרי ניקיון איכותיים וכמובן בטיחותיים כמו גם במיכשור מתקדם כזה שמסייע לקבל את התוצאה הרצויה. בחברה עוקבים כל הזמן אחר איכויות העזרים הללו כדי לשפר ולהשתפר כל הזמן.
  4. בקרה וניטור – כל האתרים בהם יש עובדים של חברת "תגלית" מנוטרים ונבדקים על ידי מנהלי החברה באמצעות אפליקציית ניהול ייחודית אשר מאפשרת שליטה וצפייה כמו גם הפקת דו"חות מהם ניתן לנתח את המידע ואת המשמעויות שלו. כך אפשר להתייעל כל הזמן ולהשתפר עוד ועוד.
  5. לא רק ניקיון – העסק שלכם צריך שירותי אחזקה מלאים? גם את זה חברת "תגלית" מספקת. לעבוד מול חברה אחת בכל מה שנוגע לתחזוקה, לחשמל, לגינון, לאינסטלציה, מיזוג וכל השאר זה יתרון עצום. לא צריך "לשבור את הראש" וטלפון אחד לאיש הקשר והבעיה בדרך להיפטר.

שירות לקוחות שלא הכרתם
בחברת "תגלית" עושים הכול על מנת שהלקוחות יהיו מרוצים ומעמידים את כל האמצעים הדרושים כדי שזה יקרה. בחברה לומדים כל הזמן את השטח, את מה שצריך להשתפר ומיישמים במהירות. אך מעבר לכך, שירות הלקוחות של החברה הוא לא פחות ממדהים ואלפי הלקוחות של החברה במהלך השנים יעידו על זה.
רוצים גם אתם להיות לקוחות של "תגלית"? אתם מוזמנים ליצור קשר בהקדם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *