שירותי תחזוקת מבנים היו בעבר רלוונטיים רק למבנים תעשייתיים, מבנים כמו מפעלים, בתי מלון, בנייני משרדים ואחרים והיום יש גם לא מעט בנייני מגורים שנעזרים בשירותי תחזוקת מבנים. הלחץ היום יומי שרק הולך ומתגבר, אין סוף המטלות שיש לכל אחד מדיירי הבניינים הללו והאחראיים עליהם כמו גם למנהלי המפעלים ושאר המבנים התעשייתיים ובעיקר הרצון "להוריד מהראש", הם אלו שמובילים לשכירת השירותים הללו.
אם גם אתם אחראיים על מבנה כזה או אחר, בין אם אתם הבעלים שלו ובין אם אתם מנהלים מטעמו, חברת "תגלית" תשמח להוריד לכם כמה דאגות מהראש. שנים של ניסיון ואלפי לקוחות מרוצים הם אלו שהופכים את החברה למובילה בתחום.

להיות פנויים לדברים החשובים…
אם יש לכם עסק כלשהוא ואם תבחרו בחברת "תגלית", תשומת הלב שלכם תוכל להיות מופנית לתחומים אחרים שנוגעים להתפתחות העסק מהסיבה הפשוטה – כל דאגות האחזקה יוסרו מכם. העסק שלכם מבוסס על המבנה בו הוא פועל והבסיס חייב להיות לא פחות ממושלם. בחברת "תגלית" מבינים את זה ועושים הכול על מנת שהחלק הזה בעסק שלכם יתופעל בצורה מקצועית ואיכותית.
החברה מספקת את כל שירותי התחזוקה הדרושים בהם תחזוקה שוטפת של מערכות כמו חשמל, מים, אינסטלציה, מיזוג אויר ואחרות וכמובן, מספקת מענה מהיר ויעיל לכל תקלה שיש.

צוות מקצועי כמו שלא הכרתם.
לא משנה על איזה תחום תחזוקה מדובר, מחברת "תגלית" תקבלו את אנשי המקצוע הטובים ביותר. כל אחד מהם עבר את כל ההכשרות הדרושות ומחזיק באישורים הרלוונטיים, העבודה מתבצעת ברמת בטיחות גבוהה במיוחד ואיכות העבודה לא פחות ממושלמת.
גם בכל מה שנוגע לשירותי ניקיון, חברת "תגלית" היא החברה המובילה. גם בתחום אפור כמו זה אפשר להגיע לרמת שירות לא רגילה, על ידי שימוש בחומרי ניקוי איכותיים, מכונות ומכשור מתקדם וכמובן מעל לכל, כוח אדם מקצועי. החברה מכשירה את העובדים ומלמדת אותם על החומרים איתם הם עובדים ועל איך לייעל את העבודה ולעשות אותה על הצד הטוב ביותר.

בקרה רציפה לשיפור תמידי.
חברת "תגלית" עושה הכול על מנת לשפר את שירותיה כל הזמן ובהם שירותי תחזוקת מבנה. בשביל שזה יקרה צריך לוודא שהעובדים עושים את עבודתם כמו שצריך ובדיוק בגלל זה העבודה מלווה על ידי אפליקציית ניהול מתקדמת.
עם האפליקציה מתבצעת בקרה של העובדים בכל האתרים בהם הם עובדים ועם ממשק ניהול נוח אפשר לשלוט ולצפות במידע שמועבר מהשטח. המידע מנותח ומתבצע תהליך מקיף של למידת המשמעויות שלו בשביל לשפר את איכות העבודה עוד ועוד.

אם גם אתם צריכים תחזוקה למבנה שבבעלותכם או שבניהולכם, חברת "תגלית" היא החברה אותה אתם מחפשים. אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *