העסק שלכם צריך להיות מתוחזק כמו שצריך ומתוחזק זה אומר בין השאר נקי ומטופח. ההשלכות של עסק נקי הן גדולות, הן בכל מה שנוגע למוטיבציה של העובדים והן בכל מה שנוגע ללקוחות שלכם ולאיך שהם תופסים את העסק.
הוא צריך להיות כזה שנעים להיות בו, נעים להסתובב בו והוא משדר אסתטיות.בשביל שזה יקרה אתם צריכים חברה מקצועית, חברה עם המון ניסיון ועם עובדים שיש להם מוטיבציה לעבוד כמו שצריך, או במילים אחרות אתם צריכים את חברת "תגלית". לא סתם זו החברה המובילה היום בשוק, חברה עם אלפי לקוחות שלא מפסיקה לצמוח. רוצים לדעת למה?

הסיבות העיקריות

בגלל העובדים המוכשרים – העובדים בחברה "תגלית" אומנם מוכשרים כל אחד בפני עצמו, אבל הכוונה היא בעיקר להכשרות שהם עוברים על ידי חברת "תגלית". בחברת "תגלית" רואים את התחום כבעל חשיבות רבה, ובשביל לשמר אותו צבעוני ולא אפרורי העובדים לומדים הרבה מעבר לאיך מנקים. הם לומדים על שיטות ניקיון ועל התייעלות בעבודה וכמובן איך להגיע לתוצאה הטובה ביותר, והם לומדים על חומרי הניקוי, ממה הם מורכבים ואיך ניתן להשתמש בהם בצורה הטובה ביותר.

בגלל הקידמה – חברת "תגלית" לא מפסיקה לרתום את הקידמה והטכנולוגיה לטובתה. זה מתבטא קודם כל באמצעים ובמכשירים בהם היא עושה שימוש על מנת שהתוצאה תהיה לא פחות ממושלמת, ולא פחות חשוב מכך, היא עושה שימוש באמצעי ניטור על מנת לוודא שהכול עובד כמו שצריך. איך זה מתבטא בפועל? לחברה אפליקציה ייעודית אשר כל מטרתה היא לבדוק כל הזמן מה קורה עם העבודה באתרים השונים ואיך היא מתקדמת, אפליקציה שניתן ללמוד ממנה המון על מנת לעשות את העבודה בפעם הבאה טוב יותר. החברה משקיעה המון בכל מה שנוגע לשטח על מנת לצפות ולשלוט ככה שתהיה להנהלה את מירב האינפורמציה כל הזמן.

בגלל ההתאמה לצרכים השונים – לבעל אולם אירועים אין את אותם צרכי ניקיון כמו שיש לבעל משרד עורכי דין ולבעל חניון אין את הדרישות שיש מבעל מפעל. אחד היתרונות של חברת "תגלית" הוא שהיא לא התמחתה רק בסוג אחד של עסקים אלא בסוגים שונים ובמתארים שונים, על מנת שהיא תוכל לתת את המענה הדרוש בצורה מושלמת הן בכל מה שנוגע לציוד והן בכל מה שנוגע לכוח האדם.

בגלל ההקשבה – שירותי ניקיון לעסק של חברת "תגלית" מבוקשים בין השאר בגלל שירות הלקוחות האדיב והמקצועי, בגלל ההקשבה לצרכים ובגלל המאמץ העילאי לספק לכל אחד את מה שהוא צריך.

שירותי ניקיון בהתאם לתקציב
חברת "תגלית" עושה הכול על מנת להתאים את עצמה לתקציב של הלקוח ובונה יחד איתו תוכנית עבודה מסודרת ומפורטת. אם גם אתם רוצים ליהנות משירות אישי ומקצועי בתקציב הגיוני, אתם מוזמנים לפנות עוד היום לחברת "תגלית".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *