יכול להיות שיש לכם משרד בבעלותכם או מפעל שאתם המנהלים שלו, יכול להיות שאתם אחראיים על מתחם עסקי כלשהוא או שיש לכם אחריות על שטח כזה או אחר, אתם חייבים כמובן לדאוג לניקיון שלו.

שירותי ניקיון הם לא עוד שירות אחד מרבים אלא כאלו שצריכים להתבצע בצורה לא פחות ממושלמת. הם ישליכו על ההיגיינה במקום, על האסתטיקה ועל המראה שלו. רק חברה רצינית ומקצועית כמו חברת תגלית תעשה את זה על הצד הטוב ביותר. חברת תגלית רואה את עצמה כמובילת התחום והיא עושה זאת כבר שנים באיכות בלתי מתפשרת.
רוצים לדעת למה חברת תגלית היא החברה אותה אתם מחפשים? אז הנה קצת מידע עליה ועל שירותי הניקיון אותם היא מציעה.

התאמה לכל כיס

לפני הכול ומעל לכל, חברת תגלית מתאימה את השירותים שלה לכל מי שצריך אותה. זה אומר שאם התקציב שלכם נראה לכם לא מספיק גבוה, אתם צריכים בכל זאת לפנות לחברה והגיד מה אתם צריכים. צוות החברה מתאים לכל לקוח ולקוח את סל שירותי הניקיון המתאים לו, בהתאם למסגרת התקציב שלו. כך רבים יכולים ליהנות משירותים ברמה הגבוהה ביותר וליהנות מסביבת עבודה נקייה ומטופחת.

לכל צורך שהוא – חברת תגלית כאן בשבילכם

אז מהי המומחיות של חברת תגלית? חברת תגלית מציעה שירותי ניקיון מתקדמים לצרכים שונים של לקוחותיה. כך בין השאר היא מבצעת ניקיון משרדים וניקיון בנייני משרדים מה שלעיתים מצריך ניקיון בגובה ולחברת תגלית יש את הציוד המתאים וכוח האדם הייעודי לכך, היא מבצעת פוליש מקצועי והברקת רצפות, ניקיון של חניונים ושטחים ציבוריים כמו גם אולמות אירועים וחללים בכל גודל שהוא. אם אתם צריכים ניקוי שטיחים, משטחי PVC קרצופים, חיפויים ואחרים, לחברה יש את המענה הדרוש לכך.

הכול תוך מעקב ובקרה מתקדמים

בחברת תגלית לא רק מבטיחים עבודה ברמה גבוהה במיוחד אלא גם מבצעים בקרה שוטפת של ההנהלה על איכות העבודה. איך זה מתבצע? החברה עובדת עם אפליקציית ניהול מתקדמת אשר מנטרת את ביצועי העובדים. עם הנתונים שהיא מפיקה מסיקים את המסקנות ומייעלים את העבודה כך שהשאיפה לשיפור מתמיד מתקיימת כל הזמן.

הכשרות רלוונטיות לעובדים

ניקיון הוא לא רק ספונג'ה אלא הרבה מעבר לזה. כחלק מתפיסת עולם כוללת על עולם הניקיון, חברת תגלית מעבירה את עובדיה הכשרות מקצועיות בהם הם לומדים על החומרים בהם הם משתמשים בשגרת יומם, על התייעלות בעבודה ועל שאיפה לתוצאה לא פחות ממושלמת.

חברת תגלית משקיעה מאמץ אין סופי בלקוחותיה. היא רוצה את הטוב ביותר בשבילם וכדי שזה יקרה היא לא חוסכת במשאבים. אם גם אתם רוצים שירות לא פחות ממעולה, אתם מוזמנים להצטרף לאלפי לקוחות מרוצים שחוזרים פעם אחר פעם לקבל את השירות המצוין שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *