לאחר שמילאה שורה של תפקידי ניהול במהלך הקריירה מונתה לפני שנתיים רותי שחר, תושבת כרמיאל לתפקיד המשנה למנכ"ל בקבוצת תגלית מכרמיאל המספקת שרותי ניקיון, אחזקה ותחזוקה למסחר, תעשייה ומוסדות. כישוריה וההתמדה הרבה הביאו אותה תוך זמן קצר לתפקיד המנכ"לית בחברה המעסיקה למעלה מ- 800 עובדים ומספקת שירות למאות מוסדות ומפעלים. "אני אוהבת להוביל ומאמינה כי נשים יכולות למלא כל תפקיד בצורה הטובה ביותר", אומרת שחר

רותי שחר תושבת כרמיאל, בת 50 בעלת תואר ראשון במנהל עסקים וכלכלה לא האמינה עד לפני שנתיים כי תעמוד בראש חברה המעסיקה למעלה מ – 800 עובדים. בפגישה מקרית עם אלון אזולאי הבעלים והיו"ר של קבוצת תגלית מכרמיאל המספקת שירותי ניקיון, תחזוקה ואחזקה לתעשייה, מסחר ומוסדות, נוצר חיבור מיידי בין השניים ואזולאי הציע לה להצטרף לחברה ולשמש כמשנה למנכ"ל.

שחר שהחזיקה בתפקיד ניהול בכיר בחברת הייטק הרגישה כי יש בהצעתו של אזולאי משהו שונה אליו היא מתחברת והחליטה לעשות את הצעד ולהגיע לקבוצת תגלית. תמיד בער בה הרצון להוביל ולא להיות תלויה באחרים ובמשך 17 שנים מילאה שחר שורה של תפקידי ניהול בחברת דלתא ובמס' חברות נוספות והתחנכה על תורתו של דב לאוטמן ז"ל שהיה מבכירי התעשיינים בארץ והקים את מפעל "גיבור" בקריית שמונה ואת מפעל "דלתא" בכרמיאל. לאוטמן האמין שאחת המטרות החשובות בחברה הישראלית היא צמצום הפערים בין יהודים לערבים, דתיים לחילונים, צברים לעולים חדשים. הוא האמין שמטרה זו יש להגשים באמצעות חינוך לשיתוף פעולה, לשוויון ולתרומה לחברה.

"כשפגשתי את אלון התחברתי מאוד לאג'נדה שלו שמאוד הזכירה לי את האג'נדה של לאוטמן ז"ל. הייחודיות של קבוצת תגלית כפי שרואה אלון היא ראשית במתן תעסוקה לאוכלוסייה ממעמד סוציו-אקונומי נמוך ובינוני בצפון ובפריפריה, דבר המאפשר לאותם אנשים להביא פרנס יציבה ובטוחה לביתם", אומרת שחר.

קבוצת תגלית אותה הקים אזולאי לפני למעלה מעשור ומספקת שירותי ניקיון, הדברה וגינון ואחזקה היקפיים למוסדות ומפעלים הפכה לאחת החברות המובילות והגדולות בתחומה בישראל ונמצאת בעיצומה של מגמת צמיחה והתרחבות עסקית, כשלאחרונה פתחה סניף נוסף בנתניה.

במהלך השנתיים האחרונות עבדו אזולאי ושחר באופן אינטנסיבי כשהוא מכשיר אותה לקראת קבלת תפקיד ניהול החברה אליו מונתה בחודש האחרון. "להיות אחראית על פרנסתם של למעלה 800 משפחות ולספק שירות למאות מוסדות ומפעלים הינה אתגר ואחריות גדולה מאוד ואני מודה לאלון על ההזדמנות שניתנה לי ובטוחה שאעשה זאת על הצד הטוב ביותר".

ההתחלה בקבוצת תגלית היתה מאתגרת עבור שחר שהיתה צריכה להתמודד עם שעות עבודה רבות והיכרות עם עולם מושגים חדש. הידע שצברה בשנתיים אלה מקביל לחמש שנות עבודה בכל ארגון אחר לדבריה, כשלראשונה נגעה במגוון רחב של תחומים ולא כפי שהיתה רגילה בתפקידיה הקודמים בהם התמחתה בנישות ספציפיות. לסיום מבקשת שחר לאחל שנה טובה ומתוקה וגמר חתימה טובה ללקוחות החברה, לעובדים ולכל בית ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *