אם יש לכם עסק בכל תחום שהוא, אתם חייבים לתת את הדעת לנראות שלו. אתם חייבים לשים לב מה הוא משדר, האם זה ניקיון וסדר או בלגן ולכלוך. יש לזה השפעות מרחיקות לכם על ההצלחה שלו, על איך שהוא ייתפס בעיני הלקוחות והעובדים שלכם.
העסק שלכם צריך יד רמה שתשלוט בו בכל מה שנוגע לתחזוקה שלו, וזה אומר שאתם חייבים את חברת תגלית. לא עוד כאב ראש מעוד חברה שמבטיחה דברים שהיא לא עומדת בהם ולא עוד דאגה איך המשרד, המפעל או העסק שלכם ייראה ויתוחזק. ניקיון ואחזקה זה רק חברת "תגלית" והנה כמה משירותי הניקיון והאחזקה שהיא מציעה ללקוחות שלה

ניקיון כמו שלא הכרתם!
חברת תגלית שמה לעצמה להיות המובילה בתחום הניקיון. לשם כך היא מציעה לא רק ניקיון סטנדרטי אלא גם הרבה מעבר. השירותים הניתנים על ידה בתחום זה הינם שירותי פוליש והברקות מקצועיות, טיפול במשטחי PVC, ניקוי יסודי של חניונים ושטחים ציבוריים, ניקוי של שטיחים באמצעות מכשור מתקדם, ניקוי חלונות בגובה וכל סוג אחר של ניקיון, ברמה הגבוהה ביותר.
בשביל שהניקיון יהיה ברמה הגבוהה ביותר חברת תגלית עובדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר מה שאומר שימוש במכונות פוליש חדישות, מכונות שטיפה משוכללות, שואבי אבק תעשייתיים ואחרים.

אחזקה ברמה הגבוהה ביותר!
חברת "תגלית" מציעה בין השאר שירותי אחזקה ברמה הגבוהה ביותר. את השירותים הללו היא מספקת למאות מוסדות ומפעלים שנים רבות, והתחומים בהם ניתן השירות הינם: אחזקת מערכות חימום וקירור, שירותים בתחום הבינוי והשיפוצים, מערכות חשמל, מערכות מיזוג אויר, עבודות בתחום הריצוף, אינסטלציה, תקרות, עבודות גבס, צבע ומה לא… גם כאן, בשביל שעבודות האחזקה יהיו לא פחות ממושלמות חברת "תגלית" עושה שימוש באמצעים המתקדמים ביותר.

למה לבחור דווקא בתגלית?
בחברת תגלית שמים דגש על כל דבר ובין השער על הכשרתם של העובדים שהם לא רק "עובדי ניקיון" אלא הרבה מעבר לזה. הם לומדים את שיטות הניקיון היעילות ביותר ולומדים על החומרים איתם הם עובדים. הם לומדים איך לעשות שימוש נכון ואיך לבצע את העבודה ביסודיות.
חברת תגלית גם מקפידה להתאים את העובדים והעבודה לדרישות של כל עסק, בין אם הוא אולם אירועים, מפעל, משרד או אחר. יש תקשורת רציפה בין הלקוח לבין החברה על מנת שהתוצאה תהיה הטובה ביותר.
חברת תגלית גם עושה שימוש באמצעים מתקדמים על מנת לוודא שהעובדים עובדים בצורה טובה באמצעות אפליקציה שמרכזת את הנתונים מהאתרים השונים בהם החברה עובדת בשביל לייעל את העבודה.

הכול בהתאם לתקציב!
לא משנה איזה עסק יש לכם, אם אתם צריכים שירותי ניקיון ואחזקה בכל תקציב שהוא חברת "תגלית" תשמח להיות זו שתספק לכם אותם. אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *