עם לקוחות חדשים, ציוד מתקדם, הנהלה רחבה ותוכנית עבודה מקיפה, בקבוצת תגלית ממשיכים בתנופת הצמיחה

בקבוצת תגלית המספקת שירותי ניקיון, תחזוקה ואחזקה לתעשייה, מסחר ומוסדות, ממשיכים בתנופת הצמיחה על מנת לתת שירות מיטבי ללקוחותיה. כיום מונה קבוצת תגלית 1000 עובדים עם למעלה מ – 250 לקוחות, כשלאחרונה נוספו לקוחות חדשים בהם: סולקון, פלאפון, קסטרו, CBT ועוד.

"אנו שואפים להמשיך להתפתח, לצמוח, ולהתייעל תוך שמירת ערכי החברה המובילים אותנו לאורך השנים. לשם כך אנו עובדים בימים אלה על תוכנית עבודה מקיפה שתסייע בפיתוח וצמיחה של החברה. בנוסף אנו ממשיכים להתחדש מבחינה טכנולוגית ומקפידים להכניס ציוד מתקדם", אמר מנכ"ל החברה, אלון אזולאי.

בין השירותים שנוספו לאחרונה ניתן לציין את תחום ההדברה והגינון. בכל הקשור לשמירה על הסביבה מקיימת קבוצת תגלית שיתופי פעולה חדשים על מנת להגביר את השימוש בחומרים ידידותיים לסביבה ומציבים סטנדרטים חדשניים בכל מקום בו היא פועלת בנוגע לאופן הכנת האתר להדברה בצורה הבטוחה ביותר אשר תבטיח גם לאחר מכן שמירה על בריאותם של העובדים במקום.

החברה מעמידה לטובת לקוחותיה צוות הנהלה רחב הכולל את: רותי שחר, משנה למנכ"ל; רונן יחזקאל, סמנכ"ל תפעול; מיקי מנחם, מנהל מרחב; אייל אזולאי, סמנכ"ל שיווק; שלי דליה אמיר, מנהלת חשבונות; קרן אזולאי, חשבת שכר; חן שמאילוב, עוזרת חשבת שכר; שגית שור, מנהלת רכש; חמודי- חטיבה מקצועית; אברהים, חטיבה מקצועית; עדי טייבי, מדביר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *