ניקיון ואסתטיקה הם דברים בסיסיים שכל אחד מאיתנו משתדל לשמור עליהם בבית שלו. זה נעים וכיף להיות בסביבה נקייה והרבה יותר נחמד לקבל ככה אנשים מבחוץ. כשמדובר על עסק, בין אם הוא מפעל, משרד או כל חלל אחר, יש לניקיון חשיבות גדולה עוד יותר. רמת הניקיון יכולה להיות זו שתקבע איך ירגישו העובדים בסביבת העבודה שלהם, האם הם יהיו מוגנים ממפגעים תברואתיים, וכמובן, איך ירגישו הלקוחות ומה המסר שהעסק יעביר להם בעניין.
יש לא מעט לקוחות שרמת הניקיון בעסק תקבע האם כף רגלם תדרוך בו שוב או שלא. צריך לקחת את עניין הניקיון ברצינות המקסימלית וצריך חברה מקצועית, עם ניסיון ועם הציוד הנדרש על מנת לעשות את זה בצורה לא פחות ממושלמת. במילים אחרות, אתם חייבים את חברת "תגלית", החברה המובילה כיום בשוק הישראלי, חברה שתספק לכם שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר!

ממש לא רק טאטוא וספונג'ה!
חברת "תגלית" היא אם כן החברה המובילה בשוק בתחום, חברה שמספקת ללקוח את השקט לו הוא זקוק בכל מה שניקיון העסק שלו. הניקיון הוא הרבה מעבר לרמה הבסיסית היום יומית, ובין שירותי הניקיון של החברה היא מציעה פוליש מקצועי והברקה של המרצפות, טיפול איכותי במשטחי PVC, ניקוי שטיחים באמצעות מיכשור מתקדם, ניקוי חלונות בגובה (סנפלינג) קירצופים, חיפויים, ומה לא…
חשוב לציין שבחברת "תגלית" מבינים את הצורך לא להפריע למהלך העבודה השוטף, כך שהעבודות מתבצעות בהתאם לנוחיותו של הלקוח ובזמנים שמתאימים לו.

צוות מקצועי עם הכשרה מתאימה.
בחברת "תגלית" שדרגו גם את התחום האפור הזה, תחום הניקיון, והכניסו לו צבע ועניין. זה אומר בעיקר הכשרה מקיפה של העובדים על מנת שידעו עם מה הם עובדים ומה הדרישות מהם. הם לומדים על כל החומרים בהם הם משתמשים ומהן הדרכים לעבוד עם החומרים הללו בדרך הנכונה והאפקטיבית ביותר. הם לומדים איך לעבוד במקביל ללקוח ובלי הפרעה ואיך לקבוע תבניות פעולה בהתאם לצרכים של הלקוח. הם עוברים השתלמויות על הציוד איתו הם עובדים, ציוד מתקדם ומקצועי שלוקח את הניקיון כמה רמות קדימה.

שירות טכנולוגי מתקדם
חברת "תגלית" נמצאת בחוד החנית של התחום גם בכל מה שנוגע לטכנולוגיה. העובדים והמנהלים עובדים עם אפליקציית ניהול מתקדמת אשר מאפשרת מעקב ובקרה בזמן אמת. הבקרה מתבצעת במהלך יום העבודה כך שהמנהלים יכולים לדעת מיידית כשהעובד מגיע לאתר העבודה, הם יכולים להתעדכן באיכות העבודה וההתקדמות שלה ובעיקר, לנתח את הנתונים השונים וללמוד מהם כל הזמן איך להשתפר ולהתייעל. כל הנתונים כמובן נשמרים בענן כך שניתן לגשת אליהם מכל מקום ובכל זמן.
אז אם אתם צריכים שירותי ניקיון מתקדמים, חברת "תגלית" היא החברה אותה אתם מחפשים.
אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *