קבוצת תגלית_כתבות|שירותי ניקיון,תחזוקה ואחזקת מבנים לתעשייה, מסחר ומוסדות. חברת ניקיון,חברות ניקיון בצפון,ניקיון משרדים,מיזוג תעשייתי

כתבות

שמירה במבנים

שמירה במבנים

זה יכול להיות מפעל שאתם אחראיים על התחזוקה שלו ויכול להיות מגדל יקרה שאתם אלו שאמורים לדאוג לאבטחתו, יכול להיות מרכז פיתוח חשוב או מעבדה רפואית נצרכת.
 
שירותי ניקיון

שירותי ניקיון

יכול להיות שיש לכם משרד בבעלותכם או מפעל שאתם המנהלים שלו, יכול להיות שאתם אחראיים על מתחם עסקי כלשהוא או שיש לכם אחריות על שטח כזה או אחר, אתם חייבים כמובן לדאוג לניקיון שלו.
 
שירותי ניקיון לעסק

שירותי ניקיון לעסק

העסק שלכם צריך להיות מתוחזק כמו שצריך ומתוחזק זה אומר בין השאר נקי ומטופח. ההשלכות של עסק נקי הן גדולות, הן בכל מה שנוגע למוטיבציה של העובדים והן בכל מה שנוגע ללקוחות שלכם ולאיך שהם תופסים את העסק.
 
חברת ניקיון בצפון

חברת ניקיון בצפון

אם יש לכם עסק מכל סוג שהוא בצפון ואתם צריכים חברת ניקיון בצפון הגעתם אל המקום הנכון. חברת "תגלית" היא החברה המובילה בתחום והיא תספק לכם מענה מהיר ויעיל ובעיקר, עבודה לא פחות ממושלמת.
 
חברת השמה בצפון

חברת השמה בצפון

אם אתם צריכים לגייס עובדים זו לא עבודה פשוטה בכלל. אתם צריכים להיות עם הניסיון הדרוש כמו גם עם הידע הספציפי, צריכים לדעת לנהל תהליכים ולברור את מה שאתם צריכים מאין סוף מידע שיש סביבכם.
 
חברת שמירה

חברת שמירה

בין אם יש לכם מרכז לוגיסטי ובין אם יש לכם מפעל, בין אם יש לכם בניין משרדים, חברת הייטק או כל עסק אחר שדורש אבטחה, הגעתם למקום הנכון. חברת "תגלית – שמירה ואבטחה" תספק לכם שירות לא פחות ממושלם.
 
חברת ניקיון

חברת ניקיון

אם אתם מחפשים חברת ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, כזו שרואה בתחום כזה שתמיד אפשר לעשות בו יותר, לתת שירות טוב יותר ולאפשר ללקוחות ליהנות מתוצאה לא פחות ממושלמת, הגעתם למקום הנכון.
 
חברת ניקיון למפעל

חברת ניקיון למפעל

אם יש לכם מפעל שעוסק בכל תחום שהוא, אתם צריכים לייצר בו סביבה בריאה ופורייה כזו שנעים לעבוד בה וכזו שתומכת בעובדים ובמטלות שלהם. בשביל שזה יקרה, אתם צריכים בין השאר גם לדאוג לניקיון המפעל, לדאוג שהוא
 
מספר עמודים: 4
 1  2 3 4   הבא   
 
קבוצת תגלית
מורד הגיא 100, כרמיאל
בתוך קניון לב כרמיאל, קומה 2


טלפון: 04-9982107.
פקס: 04-9982186.
מייל: info@taglit-group.co.il
שעות פעילות

צוותי החרום שלנו זמינים
24 שעות ביממהראשון עד חמישי: 8:00-17:00
TBM - תגלית אחזקת מבניםליצירת קשר:
04-9982107