כח אדם והשמה

חטיבת הגיוס של קבוצת תגלית הוקמה כדי לבחור את העובדים הטובים ביותר, לוודא שכל אחד ואחת מהם מוסמכים כראוי, מאומנים, מיומנים ואמינים.
לקוחות חטיבת הגיוס וההשמה של קבוצת תגלית נעזרים בשירותינו כדי לקבל מענה אנושי לכל סוגי המשרות: משרות קבועות, משרות זמניות ופרויקטים מיוחדים. קבוצת תגלית חרטה על דגלה העסקה הוגנת ותנאי עבודה השומרים על העובדים מרוצים ובעלי מוטיבציה לאורך שנים. השקיפות כלפי ההון האנושי היא ערך עליון בעינינו, ואנו פועלים כך כלפי העובדים המועסקים באופן ישיר וגם כלפי העובדים שאנו מגייסים עבור לקוחותינו.”

שרון יקוטי מנכ”ל תגלית כח אדם והשמה

חטיבת הגיוס וההשמה של קבוצת תגלית מתמחה בגיוס עובדים בהיקפים נרחבים, ובהתאמת העובדים למשימות השונות בכל תחום תעסוקה, באופן מקצועי, מדויק והוגן יותר. חטיבת הגיוס של קבוצת תגלית הוקמה כדי לבחור את העובדים הטובים ביותר, לוודא שכל אחד ואחת מהם מוסמכים כראוי, מאומנים, מיומנים ואמינים.
לקוחות חטיבת הגיוס וההשמה של קבוצת תגלית נעזרים בשירותינו כדי לקבל מענה אנושי לכל סוגי המשרות: משרות קבועות, משרות זמניות ופרויקטים מיוחדים. קבוצת תגלית חרטה על דגלה העסקה הוגנת ותנאי עבודה השומרים על העובדים מרוצים ובעלי מוטיבציה לאורך שנים. השקיפות כלפי ההון האנושי היא ערך עליון בעינינו, ואנו פועלים כך כלפי העובדים המועסקים באופן ישיר וגם כלפי העובדים שאנו מגייסים עבור לקוחותינו.
מומחי חטיבת הגיוס וההשמה של קבוצת תגלית, שבראשם עומד שרון יקוטי – מנכ”ל ובעלים משותף, מרכיבים תוכניות גיוס עובדים לפי הצרכים המשתנים של הארגון, ותופרים עבורו תוכנית כח אדם התואמת את הצורך לטווח ארוך וקבוע, או לטווחים קצרים וזמניים, לפרויקטים מיוחדים ולתגבורים. הניסיון רב השנים בתחום ההשמה ובניהול מערכות תפעוליות שמביא עמו יקוטי, הוא אחד היתרונות המובהקים של חטיבת הגיוס וההשמה של קבוצת תגלית.

מוזמנות ומוזמנים לגלות עולם חדש של כל אדם והשמה

השירותים שלנו

תגבורי כוח אדם בזמני לחץ

גיוסים זמניים לטווח הקצר

שירותי השמה

תוכניות השמת עובדים לפי הצרכים 

ממשק ניהול אונליין

למעקב אונליין אחר תהליכי הגיוס

מאגר מועמדים גדול ומפולח

בפריסה ארצית לגיוס מיידי

גיוס לפרויקטים זמניים

גיוס מהיר בזמן אמת

איתור וגיוס

למגוון רחב של תחומי פעילות

ממליצים שלנו

קניון לב כרמיאל

משה וינר מנכ”ל

פארק הייטק

שרון גרינברג מנהל תפעול

חברת פרוטליקס

איל משה

מתוך הבלוג

כח אדם והשמה

מקדמים את התעסוקה

קבוצת תגלית מגייסת עובדים ומציעה להם תנאים משופרים. בק”ש נעשה שיתוף פעולה מוצלח עם שירות התעסוקה המקומי בעקבות התרחבות פעילות

לקריאה
כח אדם והשמה

חברת השמה

אם אתם מחפשים עובדים לארגון שלכם, חברת תגלית היא החברה אותה אתם צריכים. גיוס מוצלח הוא תהליך סידור שאם הוא

לקריאה

צור קשר

כתובת

מורד הגיא 100, כרמיאל
בתוך קניון לב כרמיאל, קומה 2

טלפון

פקס

 04-9982186

קבוצת תגלית שירותי ניקיון ותחזוקה בע"מ - 2020 ©