בקבוצת תגלית מקפידים לטפח את המנהלים באמצעות סדנאות, הדרכות, קורסים ועוד. "אנו רואים בטיפוח מנהלים חלק טבעי מתרבות הארגון", אמרה המשנה למנכ"ל, רותי שחר

היכולת וכישורי הניהול הטבעיים של מנהל הינם שוליים ביחס לאלו שרכש באופן מקצועי ושיטתי לאורך שנות עבודתו. הצלחתו הינה בעיקר תוצאה של הכשרה, העשרה וקבלת כלים ניהוליים. הכשרה והעשרת המנהלים באה לידי ביטוי במספר אפיקים: העשרה ופיתוח של ארגז הכלים הניהולי, פיתוח מקצועי בתחומי העיסוק של המנהל, פיתוח והכשרה בנושאים בין אישיים: מו"מ, הקשבה, העצמת עובדים, ניהול משברים ועוד.

המנהלים בקבוצת תגלית המספקת שירותי ניקיון, תחזוקה ואחזקה לתעשייה, מסחר ומוסדות, לוקחים חלק במהלך השנה במגוון קורסים, הדרכות וסדנאות בהם: הדרכה בתחום דיני עבודה בענף הניקיון ע"י היועץ המשפטי של החברה, הדרכת בטיחות ע"י ממונה הבטיחות של החברה, סדנת מכירות, קורס שיווק במכללת ג'ון ברייס, השתתפות בתערוכות, הדרכות קבועות לעבודה בגובה לעובדי החטיבה המקצועית, כנס מדבירים שנתי ועוד. כמו כן משמשת המשנה למנכ"ל כממונה על נושא ההטרדות המיניות בחברה ואף עברה השתלמות בתחום.

"אנו רואים בטיפוח מנהלים חלק טבעי מתרבות הארגון. מנהל אינו נבחן ומוערך רק על פי ביצועיו האישיים אלא גם ובעיקר על יכולתו להפעיל את העובדים הכפיפים לו על מנת להגיע לתוצאות ויעדי הארגון", אמרה המשנה למנכ"ל בקבוצת תגלית, רותי שחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *