בין אם יש לכם מרכז לוגיסטי ובין אם יש לכם מפעל, בין אם יש לכם בניין משרדים, חברת הייטק או כל עסק אחר שדורש אבטחה, הגעתם למקום הנכון. חברת "תגלית – שמירה ואבטחה" תספק לכם שירות לא פחות ממושלם. העסק שלכם צריך להיות מאובטח ברמה הגבוהה ביותר ובשביל שזה יקרה אתם צריכים את החברה שמספקת את העבודה האיכותית ביותר, חברה עם ניסיון רב, עם בקרה ועם כוח אדם מצוין. על כל הפרמטרים האלו ועוד רבים אחרים עונה חברת "תגלית – שמירה ואבטחה" והיא תשמח לספק גם לכם שירות מעולה.

הסוד הוא באנשים…

חברת שמירה יכולה להעסיק אנשי בטחון שונים בגילאים שונים ועם הכשרות שונות אבל חברת "תגלית – שמירה ואבטחה" לא מתפשרת על פחות מהטובים ביותר. המאבטחים נבחרים בקפידה מבין מועמדים רבים, הם עוברים בדיקת מהימנות ומסלול הכשרה בהתאם לתפקיד בו הם יהיו.

היום בשביל לבצע משימת אבטחה גדולה כקטנה, צריך מעבר לכוח אדם איכותי גם טכנולוגיות מתקדמות שמאפשרות לייעל את העבודה עוד יותר ולהבטיח הגנה הרמטית על העסק. בדיוק בגלל זה חברת "תגלית – שמירה ואבטחה" נמצאת תמיד בקדמת הבמה בכל מה שנוגע לטכנולוגיות ועושה שימוש במיכשור הטוב ביותר.

אפליקציית הניהול המתקדמת

כחלק מתפישה טכנולוגית מתקדמת, חברת "תגלית – שמירה ואבטחה" עושה גם שימוש באפליקציית ניהול ייחודית אשר מאפשרת בקרה שוטפת על עבודתם של המאבטחים. כך לדוגמא ניתן בכל רגע לדעת מה מיקומו של כל אחד מהשומרים מה שמאפשר במידה ויש אירוע חריג לנתח את פעולות האבטחה השונות, ניתן לבצע בקרה מלאה על סיורי השומרים באתרים השונים בהם החברה מספקת את שירותיה, ניתן להפיק ולהפיץ דו"חות אודות העבודה שמתבצעת ושבוצעה, לשמור את כל הנתונים בענן ולצפות במידע בנוחות בכל מקום.

אין ספק שבקרה צמודה ואיכון המאבטחים מעלים את רמת העבודה שלהם. הם מבצעים את עבודתם בצורה טובה יותר והעסק שלכם בטוח יותר.

למי ניתנים שירותי השמירה?

שירותי השמירה של חברת "תגלית – שמירה ואבטחה" ניתנים לכל דורש. בין פעילויות החברה ניתן למצוא מגוון רחב של תחומים כמו: מפעלים, חברות הייטק, מתחמי תעשייה, אירועי ספורט, יישובים, קניונים ומרכזי קניות, אתרים ומתקנים שונים, בתי מלון, מוסדות חינוך ורבים אחרים…

ניסיון רב וצוות מעולה!

למנהלי חברת "תגלית – שמירה ואבטחה" יש ניסיון של עשרות שנים בתחום האבטחה והשמירה כמו גם תפעול כוח אדם וניהול חברות עם אלפי עובדים. הניסיון הרב יחד עם בחירת העובדים המוקפדת, שירות הלקוחות המצוין והרצון לתת מענה לכל עניין הופכים את החברה למובילה בתחום.

אז אם אתם מחפשים חברת שמירה בין אם לפרויקט נקודתי או זמני ובין אם לעבודה קבועה, הגעתם אל המקום הנכון. חברת "תגלית – שמירה ואבטחה" תשמח לספק לכם שירות מושלם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *