אם אתם מחפשים חברת ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, כזו שרואה בתחום כזה שתמיד אפשר לעשות בו יותר, לתת שירות טוב יותר ולאפשר ללקוחות ליהנות מתוצאה לא פחות ממושלמת, הגעתם למקום הנכון. חברת תגלית היא הטובה ביותר, חברה ששמה לעצמה למטרה להיות המובילה בתחום. החברה מקפידה על חומרים איכותיים ובעיקר על עובדים איכותיים, כאלו שעוברים הכשרות תקופתיות ומתייעלים כל הזמן.
יש המון חברות ניקיון בשוק אבל רק חברת תגלית לוקחת את עולם הניקיון והתחזוקה כמה צעדים קדימה. מהם השירותים הניתנים על ידה ולמה אתם חייבים אותה? הנה כמה דברים שאתם חייבים לדעת על החברה ועל ה"אני מאמין" שלה.

להפוך תחום אפור לצבעוני

חברת תגלית לא מתפשרת על פחות מהטוב ביותר וככזו, גם תחום שנחשב לאפור כמו ניקיון נלקח ברצינות רבה. העובדים לא רק מגיעים לעבודתם ומסיימים אותה אלא עוברים הכשרות אשר מלמדות אותם על החומרים בהם הם משתמשים על מנת שיעשו את עבודתם טוב יותר. הם גם לומדים להתייעל בכל מה שנוגע לזמן העבודה וגם להתאים את עצמם לצרכים של העסק בשביל שהניקיון יהיה פעולה תומכת ומקדמת ולא מפריעה. כשהעובדים מרגישים שהתייחסות ההנהלה אליהם ואל הלקוחות רצינית, הם מבצעים את עבודתם טוב יותר, יסודי יותר ויעיל יותר.

מענה על כל צורך

חברת תגלית היא חברה שמציעה שירותי ניקיון איכותיים ומתקדמים, עם הציוד המשוכלל ביותר ועם כוח האדם הנכון למשימות הללו. שירותי החברה כוללים בין השאר ניקיון משרדים, מפעלים, אולמות וכל חלל אחר בהתאם לצרכי הלקוחות, פוליש מקצועי והברקת רצפות, ניקיון של שטחים ציבוריים וחניונים, טיפול במשטחי P.V.C, ניקוי חלונות בגובה וניקוי שטיחים באמצעות ציוד ייעודי.

החברה מתמחה גם במשימות מיוחדות כמו קרצופים, חיפויים וניקיון בסנפלינג כך שבכל מתאר ובכל חלל, היא יודעת לעשות עבודה לא פחות ממושלמת.

שירות בהתאם לתקציב

לכל עסק יש את התקציב שלו וניקיון הוא משהו שאי אפשר לוותר עליו על מנת שניתן יהיה לעבוד בסביבה נעימה ואסתטית כך שלכל לקוח ולקוח יש צורך להתאים את סל שירותי הניקיון הדרוש לא בהתאם. צוות חברת תגלית עושה הכול על מנת להביא את השירותים המתקדמים של החברה לכל דורש, ובהתאם מתבצעת התאמת תוכנית מקיפה לפי מסגרת התקציב. הנאה מסביבת עבודה אופטימלית היא זכות של כולם.

שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר

בחברת תגלית מתבצעת בקרה שוטפת על העובדים ועל איכות העבודה שלהם באתרים השונים באמצעות אפליקציית ניהול מתקדמת אשר מנטרת את הביצועים שלהם ומפיקה את המידע הדרוש על מנת להשתפר. כך אפשר להיות כל הזמן עם אצבע על הדופק, לשלוט ולצפות במה שקורה בשטח ולעדכן את הלקוח לפי הצורך.
אם אתם צריכים חברת ניקיון שלא מתפשרת על איכות, אתם מוזמנים לפנות לחברה "תגלית" ולקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *