אם יש לכם מפעל שעוסק בכל תחום שהוא, אתם צריכים לייצר בו סביבה בריאה ופורייה כזו שנעים לעבוד בה וכזו שתומכת בעובדים ובמטלות שלהם. בשביל שזה יקרה, אתם צריכים בין השאר גם לדאוג לניקיון המפעל, לדאוג שהוא יהיה נעים ונוח לעבודה על כל האגפים שבו.

בדיוק בשביל זה קיימת קבוצת תגלית, חברה שמתמחה בין השאר בניקיון מפעלים כמו גם משרדים, עסקים ומתחמים רבים אחרים. חברת ניקיון למפעל יכולה להיות כל חברה, או כזו שתספק לכם שקט נפשי עם הידיעה שאתם בידיים טובות ואיכותיות. למה לבחור דווקא בתגלית? הנה כמה דברים שיבהירו לכם מי היא ומה היא.

הכול מתחיל מסדר ניהולי

כשעסק מנוהל כמו שצריך, כשעובדים מרגישים שיש מי שמנווט אותו ושיש מי שעונה על כל שאלה ודואג לכל פרט הכול נראה אחרת. חברת תגלית שמה לעצמה למטרה להיות מובילת תחום הניקיון וככזו, היא מקפידה לא רק על עובדים איכותיים ועל חומרי ניקיון מצוינים אלא גם על ייעול העבודה וניהול זמן העבודה, על קביעת תבניות פעולה בהתאם לצרכים של הלקוח ועל הכשרה של העובדים על מנת שהעבודה שלהם תהיה הרבה מעבר. הם לומדים על החומרים השונים איתם הם עובדים, על הציוד המשוכלל שמסופק להם, על עבודה מול לקוח ועל שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, גם בעבודה "אפורה".

בקרה שוטפת בכל שלב

חברת תגלית לא מסתפקת בשליחת העובדים אל נקודות העבודה כמו כל חברת ניקיון למפעל אלא מקפידה גם על מעקב וניטור העבודה שלהם בזמן אמת. אפליקציית הנתונים המתקדמת של תגלית מאפשרת לאחראיים לקבל עדכונים שוטפים ממנהלי השטח כולל צילומים, להפיק את כל המידע הדרוש ולנתח אותו, לשמור על הנתונים בענן ולשלוט ולצפות במה שקורה בשטח בכל שלב.
בקרה על עובדי השטח בזמן אמת מדרבנת אותם לעשות את עבודתם טוב יותר והלקוח, גם אם הוא לא נמצא במקום עצמו, יכול לקבל עדכונים שוטפים על הנעשה בעסק שלו בכל מה שנוגע לניקיון. התוצאה תהיה טובה יותר ואיכותית יותר ומענה לכל בעיה בכל רגע.

מעטפת שירותים לכל לקוח ולקוח

חברת תגלית מספקת מעטפת שירותים שמותאמת ללקוח אשר עונה על כל הצרכים שלו בהתאם לתקציב שלו. החברה מספקת שירותים שונים כמו קרצוף, חיפויים, פוליש, ניקיון בסנפלינג ועוד, הכל בהתאם למה שהלקוח צריך ולדרישות שלו. צוותי העבודה המיומנים של תגלית יספקו ללקוח סביבת עבודה אופטימלית והכל תוך שימוש בחומרים מורשים ובציוד מתקדם כמו מכונות שטיפה משוכללות, שואבי אבק תעשייתיים, מכונות פוליש חדישות וכדומה.
אז אם אתם מחפשים חברת ניקיון למפעל, אם אתם מחפשים את הטוב ביותר במחיר שיתאים לכיס שלכם, חברת תגלית היא החברה אותה אתם מחפשים. אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *