אם אתם מחפשים עובדים לארגון שלכם, חברת תגלית היא החברה אותה אתם צריכים. גיוס מוצלח הוא תהליך סידור שאם הוא לא מתבצע כמו שצריך הוא לא צולח, בתגלית תחילתו של התהליך הינו הגדרת התפקיד והדרישות שצריכות לשקף את הצרכים של הארגון. לאחר מכן מתבצע סינון קפדני של המועמדים ובסוף התהליך המועמד המתאים נבחר והוא מוטמע בארגון אליו הוא יועד.
עולם ההשמה הוא עולם מורכב שדורש לא מעט ניסיון. חברת תגלית היא חברה עם צוות מנוסה ואיכותי שגייס עבור אין ספור חברות מהמובילות במשק, צוות שישמח לסייע גם לכם ולחסוך לכם זמן יקר.

מענה לכל צורך שאופייני לגיוס עובדים

לחברת תגלית יש אם כן ניסיון עשיר בתהליכי גיוס והשמה ואת הניסיון הזה היא מביאה עימה אל הלקוחות שלה. הניסיון הרב תורם לא מעט ליצירת תהליך מקצועי ומובנה, ממוקד וכזה שקורה מהר יחסית. מנהל החברה או העסק יחסוך בכך זמן יקר והמועמדים שיגיעו אליו יהיו כאלו שכבר עברו סינון קפדני וסיכויי ההתאמה שלהם גבוהים במיוחד.

בין השירותים אותם חברת תגלית מספקת:

כלי עבודה מתקדמים

על מנת לדייק בגיוס ולהגיע לאחוזי הצלחה גבוהים, בתגלית עושים שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים אשר מקצרים את תהליך הגיוס ומייעלים אותו ועושים שימוש בצוות יועצים מקצועי במיוחד. בנוסף, מאגר המועמדים הינו גדול ומפולח והוא מאפשר מענה לכל תחום שהוא. ההתנהלות בתגלית הינה ערכית וחיובית והשקיפות מלאה, מה שמספק ללקוחות תחושת בטחון רבה.
מחפשי העבודה הפוטנציאליים גם הם נהנים משירותים מתקדמים שמאפשרים להם לבחור ממגוון רחב של אופציות, והכל תוך אמון הדדי מלא ובשקיפות מלאה מצד החברה. עם תגלית כל מחפש עבודה יודע שהוא בידיים טובות.

כל סוגי הגיוסים

חברות ועסקים צריכים בדרך כלל עובדים לטווח ארוך והגיוס הוא בהתאם לתפקידים נוספים שנפתחים, עובדים שעוזבים או מסיבות אחרות והגיוסים הללו הם בדרך כלל גיוסים ארוכי טווח. אך מעבר לאלו יש מצבים בהם צריך לגייס עובדים לפרויקטים זמניים, או לתגבר את כוח האדם בזמני לחץ. חברת תגלית יודעת לתת מענה מהיר ויעיל גם למצבים הללו. המומחיות היא בין השאר במתן פתרונות למצבים לא צפויים, כאלו שדורשים תגובה מהירה ומענה נקודתי.

אז אם אתם מנהלים חברה או כל עסק אחר וצריכים לגייס עובדים, בתגלית תמצאו את הצוות המקצועי ובעל הניסיון הרב ביותר. צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע שאתם צריכים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *