אם אתם צריכים לגייס עובדים זו לא עבודה פשוטה בכלל. אתם צריכים להיות עם הניסיון הדרוש כמו גם עם הידע הספציפי, צריכים לדעת לנהל תהליכים ולברור את מה שאתם צריכים מאין סוף מידע שיש סביבכם.

לעשות את זה לבד זה מורכב ובלא מעט מקרים גם לא ממש מצליח. בשביל זה יש חברות השמה ואם אתם מחפשים חברת השמה בצפון, חברת "תגלית – כוח אדם והשמה" היא החברה אותה אתם מחפשים. צוות החברה מהיר ויעיל ובעיקר עם ניסיון רב, והוא ישמח לספק גם לכם שירות מצוין וברמה הגבוהה ביותר. אז הנה קצת על יצירת תהליך מובנה בגיוס כוח אדם ועל חברת "תגלית – כוח אדם והשמה" המובילה בתחום.

פרוייקטים קצרים או ארוכי טווח

חברת "תגלית – כוח אדם והשמה" היא חברה שמתמחה בתחום זה כבר שנים ארוכות, חברה ששמה לעצמה למטרה להוביל את התחום ועושה זאת בהצלחה. החברה מספקת שירותי גיוס והשמה לפרויקטים בטווחי זמן שונים, כך שאם אתם צריכים עובדים קבועים זאת החברה בשבילכם ואם אתם צריכים עובדים לפרויקטים זמניים, לתגבורים של כוח אדם (לדוגמא בחגים) גם להם יש לה מגוון פתרונות.

קשר רציף עם הלקוחות

על-מנת שפרויקט גיוס כזה או אחר יצליח, יש צורך בקשר רציף ויום יומי עם הלקוח. חברת "תגלית – כוח אדם והשמה" מפעילה מערך רכזים נרחב אשר כל תפקידו הוא להיות בקשר עם אותם עסקים ולוודא שהכול מתקדם כמו שצריך.

שירותי החברה

פרסום משרות – חברת "תגלית- כוח אדם והשמה" אחראית בין השאר על פרסום המשרות להם היא מסייעת לגייס עובדים. הפרסום יכול להיות במדיות השונות, הן במדיות מסורתיות והן במדיות דיגיטליות מתקדמות (אינטרנט).

סינון קורות חיים – מרכיב חשוב בתהליך גיוס כוח אדם הוא מעבר על קורות החיים שנשלחים לכל משרה ספציפית. לא פעם יכולים להיות אלו אלפי מסמכים שיש לעבור עליהם, ויש צורך במיון מוקפד על מנת להשאיר את המועמדים הפוטנציאליים מקדימה והשאר אלו הלא רלוונטיים מאחורה. חלק משירותי חברת "תגלית- כוח אדם והשמה" הם מעבר וסינון של אותם מסמכי קורות חיים.

ראיונות עבודה – גם השלב הבא, שלב ראיונות העבודה יכול להיות מתיש וכזה שגוזל לא מעט זמן. חברת "תגלית- כוח אדם והשמה" מבצעת גם את הראיונות הללו ומורידה בכל מטלה גדולה מהמעסיק עצמו.

ליווי מנהל מגייס – החברה מעמידה לכל חברה מגייסת מנהל אשר מלווה את הגיוס בפועל, עד להגעה לתוצאה הרצויה – בחירת המועמד הטוב ביותר!

שימוש בכלים מתקדמים

על מנת לייעל תהליכים עושה חברת "תגלית- כוח אדם והשמה" שימוש בכלים מתקדמים. בין השאר מחזיקה החברה במאגר עובדים פוטנציאליים עצום לתחומים שונים, ויחד עם העובדים המנוסים שלה היא מצליחה להביא לתוצאות תוך זמן קצר. אם גם אתם מחפשים חברת השמה בצפון, חברת "תגלית- כוח אדם והשמה" היא החברה אותה אתם מחפשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *