קבוצת תגלית סייעה בהנצחתו של עוז מנדלוביץ' ז"ל שלחם במבצע צוק איתן

מלבד חשיבה עסקית-כלכלית רואה עצמה קבוצת תגלית המספקת שירותי ניקיון, תחזוקה ואחזקה למסחר, תעשייה ומוסדות, כחלק בלתי נפרד ממארג החברה הישראלית. במבצע צוק איתן, דאג מנכ"ל החברה, אלון אזולאי שעובדיו ייסעו מס' פעמים עם ציוד ומזון רב שחולק לתושבי הדרום. בזמן זה הוצאו רכבים של החברה למטרת סיוע ופינוי תושבים, לחלוקת חבילות לחיילים ולהעלאת המורל.

בנוסף למאמץ למען תושבי הדרום, בחר אלון לאמץ ולטפח את משפחתה של אסנת מנדלוביץ' מהיישוב עצמון במשגב ששכלה את בנה עוז במבצע. עוז ז"ל, היה לוחם בגדס"ר גולני, בפלוגת ההנדסה וביום ה- 13 ללחימה נתקל הצוות שלו במארב מחבלים, עוז ששימש בתפקיד מאגיסט נהרג במקום.

עוז היה בחור מוכשר, נגן כינור, ספורטאי מצטיין, רץ למרחקים ארוכים, חכם ושנון. אזולאי התחבר מאד לדמותו של עוז וכבר במהלך השבעה ועד היום מלווה קבוצת תגלית את המשפחה באופן צמוד. כמו כן מסייעת החברה למשפחה בהנצחתו של עוז ע"י הקמת מיזמים על שמו.

"קבוצת תגלית הינה חברה המנוהלת בקפידה ומהווה חלק נכבד וחשוב במערך התעסוקה במדינת ישראל בכלל ובאזורנו בפרט. מנכ"ל החברה אלון אזולאי מאמץ ומטפח פרויקטים חברתיים ותורם רבות לארגונים ולמשפחות במצוקה. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לחברה ולאלון על התמיכה, הדאגה ועל הליווי הצמוד עד היום. מהיכרותי הקרובה עם החברה, אני יכולה לומר שתגלית מעבר להיותה חברת שירותים גדולה, מהווה בית חם הן ללקוחותיה והן לעובדיה", אמרה אסנת מנדלוביץ', אמו של עוז ז"ל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *