קבוצת תגלית_בין לקוחותינו|שירותי ניקיון,תחזוקה ואחזקת מבנים לחברות,מוסדות ומפעלים. חברת ניקיון,חברות ניקיון בצפון,ניקיון משרדים,ניקוי חלונות בגובה
"נמל חיפה, השער הימי של מדינת ישראל משרת אלפי לקוחות ומאות אלפי תיירים. כחבשרה שכל כך הרבה לקוחות עוברים בה מדי יום, המראה של הנמל, הניקיון והסדר הם הפנים שלנו מול העולם. לכן, השירות הטוב שאנו מקבלים מקבוצת תגלית מאפשר לנו באופן ישיר לקבל כל לקוח וכל תייר בחיוך ובתחושה נעימה וטובה".

"התנאים הסוציאליים להם זוכים עובדי קבוצת תגלית מאפשרים להם שקט כלכלי וביטחון תעסוקתי ואולי זה מה שגורם להם לחוש כחלק בלתי נפרד מנמל חיפה". 

זוהר רום

דובר נמל חיפה

בין לקוחותינו

"קבוצת תגלית מספקת שירותי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר, לחברת לומיניס. מדובר בחברה רצינית ומקצועית המקפידה לשלם לעובדים את מלוא הזכויות כמו תשלום ימי מחלה ופנסיה".

לחברה עובדים איכותיים והיא מקפידה על זמינות ושירות ברמה הגבוהה ביותר. אין ספק כי קבוצת תגלית היא הבחירה הטובה עבורנו".

אורי תמר

מנכ"ל חברת לומיניס

"מתחם חוצות המפרץ, המתחם הגדול ביותר בישראל, משתרע על שטח של כ - 200 אלף מ"ר. במתחם 55 מבנים מסחריים, 2,500 מקומות חנייה ושטחים ציבוריים נרחבים".

"הבחירה של חברת ניקיון המסוגלת לתחזק, לטפח ולשמור על אופי נקי ומסודר של מקום בסדר גודל כזה הינה קריטית ואכן אנו שמחים שבחרנו בקבוצת תגלית המעסיקה כח אדם איכותי ומסוגלת להרים פרויקט בסדר גודל כזה".

"התוצאות מדברות בעד עצמן כשישנה שביעות רצון מלאה הן של ההנהלה והן של אלפי הלקוחות הפוקדים מדי יום את המתחם". 

חיים חורש

מנכ"ל חוצות המפרץ

" USR הינה חברה הועסקת בתחום ה - EMS ומעסיקה כ - 600 עובדים בישראל
ב - 3 אתרים שונים: כרמיאל, ישרושלים ות"א. אנחנו שותפים לחברה אמריקאית בשם פלקסוס מוכרת בסכום של כ - 2.5$ מיליארד מדי שנה".

"בחרנו לפני מס' שנים בקבוצת תגלית בעיקר בשל איכות השירות והתחושה כי אנו נמצאים במרכז וזוכים לתשומת לב מירבית והדוקה בכל משך ההתקשרות העסקית מכל הגורמים שאנו עובדים מולם". 

אדי גז

מנכ"ל חברת USR

 
קבוצת תגלית
מורד הגיא 100, כרמיאל
בתוך קניון לב כרמיאל, קומה 2


טלפון: 04-9982107.
פקס: 04-9982186.
מייל: info@taglit-group.co.il
שעות פעילות

צוותי החרום שלנו זמינים
24 שעות ביממהראשון עד חמישי: 8:00-17:00
TBM - תגלית אחזקת מבניםליצירת קשר:
04-9982107