בין אם אתם אחראיים על בניין כוועד בית כוועד שכונה או אם יש לכם עסק בכל תחום שהוא, אתם צריכים מישהו שידאג לאחזקת המבנה. כשאין חברה שאחראית על כל נושא האחזקה, המבנה לא באמת יכול להיות מתוחזק כמו שצריך. יש בעיות ותקלות קריטיות שצריך לפתור, יש דברים שצריכים תחזוקה שוטפת וכשבכל תחום שהוא פונים לאיש מקצוע אחר, זה מתיש יותר ובטח יקר יותר.

חברת “תגלית” מציעה לכם שירותי אחזקת מבנים מלאים תחת קורת גג אחת. לא עוד מרדפים אחרי נותני שירות ומשאים ומתנים מתישים על המחירים ולא עוד דאגות ובעיות. חברת “תגלית” מציעה לכם ניהול כולל של החשמל, האינסטלציה, הגינון, הניקיון, מיזוג האויר וכל תחום אחר שקשור במבנה. הבונוס – מחירים שמותאמים לכל לקוח בהתאם לצרכים שלו ובהתאם ליכולת הכלכלית שלו.

ההייטק של עולם השירות
יש אין ספור חברות אחזקת מבנה שמציעות את שירותיהן, מהן טובות יותר ומהן פחות. אבל רק חברת “תגלית” לוקחת את עולם האחזקה כמה רמות למעלה, והופכת אותו להייטק של עולם השירות. מה זה אומר? זה אומר עובדים איכותיים, אמצעי עבודה מתקדמים, מעקב וניטור העבודה באתרים השונים, יחס אישי ומכובד לכל לקוח באשר הוא והמון עשייה והכל למטרה אחת – שביעות רצון מלאה של הלקוח.

הנה קצת יותר על השירות ותפיסת העולם של חברת “תגלית”:

  • עובדים איכותיים – חברת “תגלית” בוחרת את העובדים שלה בפינצטה. רק הטובים ואמינים ביותר עובדים בחברה ומקבלים את היחס והתנאים להם הם ראויים. העובדים עוברים הכשרות שונות שרלוונטיות לעבודה שלהם, הכשרות שנוגעות לסוג חומרי הניקיון איתם הם עובדים, אמצעי העבודה המתקדמים שיש בחברה, וכמובן, איך להפוך את העבודה ליעילה יותר. בסופו של דבר זה מתבטא בתוצאה – עבודה איכותית הרבה יותר.
  • מכונות מתקדמות וכל סוגי העבודות – ב”תגלית” כל עבודת ניקיון ואחזקה אותה תצטרכו תתבצע. זה אומר עבודות ייעודיות כמו קרצופים, חיפויים, פוליש, סנפלינג ואחרות. המכונות איתם עובדים ב”תגלית” הינן המכונות המתקדמות ביותר שעומדות בתקני הבטיחות והעבודה המחמירים ביותר.
  • מעקב וניטור – עובדי הניקיון והאחזקה בחברת “תגלית” נבדקים כל הזמן על מנת שעבודתם תהיה ברמה הגבוהה ביותר. החברה עושה שימוש באפליקציית ניהול מתקדמת אשר מנטרת את העבודה באתרים השונים, מעדכנת את הלקוח באופן מיידי, מפיקה את המידע הדרוש מנתחת את המשמעויות שלו וכמובן שומרת את כל הנתונים הללו בענן.

תפירת חליפה מותאמת ללקוח…
לכל לקוח יש את הצרכים שלו וכמובן את התקציב שלו. כל מבנה הוא שונה וכל אתר עבודה הוא אחר. בחברת “תגלית” עומלים כל הזמן על הצעות מחיר שמותאמות ללקוח כדי שיוכל למצות את התקציב שלו בצורה הטובה ביותר.
רוצים לדעת עוד? צרו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע הדרוש לכם!