קבוצת תגלית היא חברה המעניקה מעטפת שירותים היקפית למוסדות ציבור, מסחר, תעשייה, מתחמים רפואיים, חברות הייטק, מרכזי בילוי וקניות ולכל גוף עסקי הפועל בקנה מידה נרחב. מעטפת השירותים שלנו מציעה את כל שירותי הניקיון, התחזוקה, הבינוי, המיזוג, האבטחה וההשמה – כדי שהארגון שלך יתמקד בליבת עיסוקו. היתרון של קבוצת תגלית טמון בארבע חברות, תחת קורת גג אחת, המעניקות לך 360º של שירות:
תגלית שירותי ניקיון ותחזוקה, תגלית TBM מערכות מיזוג ואחזקת מבנים, תגלית S. שירותי שמירה ואבטחה, תגלית כ"א והשמה. קבוצת תגלית נוסדה בשנת 2004 ומעסיקה כ-1,000 עובדים. מעטפת השירות של קבוצת תגלית זמינה עבור הארגון שלך 24/7 ומעניקה פתרונות מקיפים ומותאמים לכל מוסד, לכל מפעל ולכל מבנה. החטיבות השונות של קבוצת תגלית מציעות את השירות החדשני, האיכותי, המתקדם והאנושי ביותר, תוך דיאלוג מתמיד עם הלקוח. את קבוצת תגלית ייסד יו"ר הקבוצה אלון אזולאי, חבר נשיאות בלשכת התיאום של הארגונים הכלכליים ובלשכת התעשייה והמסחר, ויו"ר איגוד חברות הניקיון בישראל לשעבר, שהוביל רפורמות מהפכניות בתחום וממשיך לקדם יוזמות מבורכות בכל הנוגע לתנאי ההעסקה של העובדים. מנכ"לית קבוצת תגלית, רותי שחר, מובילה את הקבוצה על כל חטיבותיה השונות, הפועלות כל אחת בנפרד אך גם בסנכרון ובהרמוניה המעניקים ללקוחות הקבוצה את היכולת לרכז את כלל השירותים תחת קורת גג אחת, בזמינות מלאה, תוך תהליכי למידה ושיפור מתמידים. עיקר החזון של קבוצת תגלית הוא להעלות על נס את עובדיה – את רווחתם, את זכויותיהם ואת שכרם ההוגן. אנו מאמינים בעובדים שלנו והם צועדים איתנו שנים ארוכות למתן שירות מצוין, אמין, עקבי ואדיב, לשביעות רצונם של לקוחותינו.

"כמנכ“לית הקבוצה אני מאמינה שארגון חכם הוא ארגון לומד ולפיכך אני פועלת לשיפור ולשדרוג תמידי של תהליכי העבודה ורמת השירות ללקוחות החברה במטרה לבדל את קבוצת תגלית מכל חברת שירותים אחרת ולהוביל באופן ראוי בתחרות הקיימת במשק.

אנו שואפים להמשיך להתפתח, לצמוח, להתייעל ובעיקר לעבוד בשיתוף פעולה פורה עם לקוחותינו תוך שמירת ערכי החברה המובילים אותנו לאורך השנים באווירה משפחתית החמה והתומכת ללקוחותינו ועובדינו.
מוזמנות ומוזמנים לגלות עולם חדש של שירות"

רותי שחר מנכ"לית קבוצת תגלית

"כבר למעלה מעשור שאנו בקבוצת תגלית חושבים ומפתחים שיטות עבודה חדשות שהופכות את התחום להייטק של עולם השירות, זאת באמצעות הדרכות מסודרות, דיווחים אונליין בכל שלב, מספר גדול במיוחד של מנהלי שטח בפריסה רחבה העוסקים בפיקוח ובקרה תוך כדי מעקב 24/7 ועם חדשנות טכנולוגית הכוללת אפליקציה ייחודית של הקבוצה שעושה המון שקט וסדר ללקוח.
מוזמנות ומוזמנים לגלות עולם חדש של שירות"

אלון אזולאי בעלים ויו"ר קבוצת תגלית

בין לקוחותינו